خب بریم سراغ کارمون اکسپلویت این آسیب پذیری برروی متااسپلویت وجود داره و ما خیلی راحت میتونیم از این اکسپلویت استفاده کنیم ، پس من در قدم اول دستور msfconsole رو میزنم تا متااسپلویت برای من اجرا بشه

بعد از اجرای متااسپلویت با دستور search اکسپلویت مورد نظرمو سرچ میکنم

بعد از زدن دستور سرچ با دستور use اکسپلویت رو انتخاب میکنم

بعد از انتخاب اکسپلویت با دستور show options تنظیمات مربوط به این اکسپلویت رو میبینیم

مواردی که مهم هست رو ما به ترتیب ست میکنیم ، اولین مورد RHOSTS هست که میشه ای پی گوشی قربانی که شما به راحتی میتونید ای پی گوشی رو به دست بیارید (ابزاری گرافیکی به نام Fing Network Tools وجود داره برای موبایل که شما به راحتی میتونید کسانی که به شبکه محلی وصل هستن ای پی هاشون رو ببینید)

بعد از ست کردن ای پی قربانی دستور show action رو میزنیم تا لیست کارهایی که ما میتونیم روی گوشی قربانی انجام بدیم رو بهمون بده

خب بعد از دیدن لیست کار هایی که ما میتونیم روی گوشی قربانی انجام بدیم کافیه که با دستور set action  و بعد از دستوری که میخواهید روی گوشی اجرا بشه اینکار رو انجام بدید

بعد از ست کردن دستور بالا کافیه که run رو بزنید و منتظر باشید تا نتیجه رو به شما برگردونه

خب میبینید که دستور اجرا شد و  داره name رو به من نشون میده حالا من دستور رو عوض میکنم و میخام که لیست فایل های صوتی رو ببینم

خب میبینید که لیست فایل های صوتی رو به من نشون میده به همین ترتیب شما هر کدوم از اون دستورات رو بزنید میتونید نتیجه رو ببینید

نصب سیستم عامل روی گوشی موتورالا

نفوذ به گوشی

,رو ,دستور ,گوشی ,اکسپلویت ,ای ,    ,بعد از ,  بعد ,رو به ,ای پی ,گوشی قربانی انجام

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

49484797 مطالب اینترنتی دیجیا فروشنده شیر برقی Elizabeth's game كـــانون فرهــــنگی آمــوزش قـلـم چــی دختران مشــــهد مطالب اینترنتی MGN sansell عقب گرد قیمت دلار
دزدگ